Facebook
Instagram
Sztuka Piękna Zabiegi
Zabiegi
STYLIZACJA RZĘS I BRWI

STYLIZACJA RZĘS

Przedłużanie rzęs oraz ich zagęszczanie umożliwia kobietom zachowanie pięknego wyglądu oczu w każdych okolicznościach. Przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego tuszowania. Zabieg przedłużania rzęs polega na doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższego i grubszego odpowiednika. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej i jest niezwykle relaksujący. Przedłużanie rzęs jest niezwykle starannym zabiegiem, czas aplikacji zależny jest od ilości naturalnych rzęs i może trwać do 2 godzin. Efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni.

Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegiLAMINACJA I BOTOKS RZĘS

Jest to keratynowy lifting rzęs. Połączenie odżywiania, trwałego podkręcenie i zagęszczenia rzęs. Jeżeli Twoje rzęsy są cienkie, proste, rzadkie, albo z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania rzęs – zabieg laminacji rzęs jest dla Ciebie.

Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni, bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Efekt laminowania rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Po zabiegu nie występuje uczulenie, ani podrażnienie. Na rzęsy można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia. Można chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej wodzie i opalać się na słońcu. Rzęsy będą wyglądać bardzo naturalnie bez uczucia ciężkości, dyskomfortu.

Zabieg laminacji rzęs trwa do dwóch godzin.

Cennik
1:1
155 zł
OBJĘTOŚCIOWE 2D, 3D, 4D, 5D
175-195 zł
UZUPEŁNIANIE
125-165 zł
LAMINACJA
Laminacja rzęs+botoks+farbka
160 zł
Laminacja rzęs + brwi
290 zł
Laminacja brwi+ botoks + farbka + geometria
160 zł
HENNA
Henna + regulacja brwi
40 zł
Henna pudrowa z regulacją
80 zł
Henna pudrowa z regulacją
100 zł
Henna brwi+rzęsy
60 zł
Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegi


Manicure i pedicure
Makijaże
STYLIZACJA RZĘS I BRWI
Masaże

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Wybierz Problem

  Wiadomośc

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu

   Wybierz Problem

   Wiadomośc