Facebook
Instagram
Sztuka Piękna Zabiegi Zmarszczki brak jędrności
Zabiegi
Masaż KOBIDO

MASAŻ KOBIDO

KOBIDO to japońska technika masażu twarzy. Jest całkowicie naturalną formą liftingu, która w nieinwazyjny i bezpieczny sposób poprawia wygląd twarzy, ale też głęboko relaksuje.
Kobido to inaczej „taniec palców po skórze” najbardziej zaawansowana technicznie forma masaży japońskich i jeden z najstarszych masaży na świecie. Przez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach skóry i mięśni – jednocześnie równoważy przepływ energii Qi i odnawia siły witalne.

Kobido to japońska technika masażu, która ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy oraz odprężenie i relaksacja całego ciała. Kobido jest często określane jako „lifting twarzy bez skalpela”, ponieważ stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej wygląd i elastyczność.

Podczas sesji Kobido masażysta wykonuje precyzyjne ruchy, skupiając się na stymulacji punktów akupresurowych, pobudzając krążenie krwi i limfy oraz uwalniając napięcie mięśniowe. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i jędrna, a twarz nabiera promiennego wyglądu.

KOBIDO jest kombinacją tradycyjnych japońskich technik manipulacji ręką. Uaktywnia także nerwy twarzy a tym samym zwiększa przepływ krwi i prowadzi do naturalnego liftingu. Techniki wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, karku oraz głowie.

Najbardziej charakterystyczną techniką wykonywaną na twarzy jest “perkusja” czyli oklepywanie, szczypanie, delikatne pociągnięcia, podbijanie, pocieranie i głębokie wygładzanie skóry. W innym etapie to szybkie i wyrafinowane ruchy powięziowo – mięśniowe, które redukują wszelkie napięcia i przywracają prawidłowy tonus mięśniowy. Techniki pracy w KOBIDO mają zmienny charakter, są wolne, szybkie oraz bardzo szybkie, głębokie oraz płytkie. To zmienne tempo głęboko relaksuje i rozluźnia całe ciało.

Są to zaawansowane techniki które wymagają dużej koncentracji ze strony masażystki, gdyż na pewnym etapie tego masażu jedna ręka wykonuje inny ruch niż druga i każda pracuje w innym tempie, co daje wrażenie osobie masowanej jakby masaż wykonywały dwie osoby. Na zakończenie całej procedury stosuję relaksującą technikę shiatsu na twarzy oraz głowie.

 

Oprócz doskonałych efektów estetycznych jest masażem, który cenią Panie i Panowie dbający o dobrostan ciała
oraz ducha.
Dzięki technikom KOBIDO można naturalnie i z biegiem czasu:
odzyskać młody wygląd poprzez pracę na strukturach mięśni
zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki
mimiczne
stymulować produkcję kolagenu i elastyny, opóźnić efekty
starzenia się skóry
stymulować metabolizm komórkowy przyśpieszając regenerację
skóry
oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe
komórki skóry dzięki czemu twarz odzyskuje po sesji zdrowy wygląd
zniwelować nadmierne napięcie w okolicach twarzy, szyi,
klatki piersiowej oraz całego ciała
modelować owal twarzy

 

KOBIDO wspaniale zatrzymuje procesy starzenia, poprawiaj krążenie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra staje się świetnie odżywiona i dotleniona. Twarz wygląda młodziej, odzyskuje blask, napięcie i piękny modelarz. Masaż twarzy Kobido kierowany do klientek z widocznymi oznakami starzenia, brakiem elastyczności skóry i zmarszczkami. Przeciwwskazania do masażu KOBIDO: stany zapalne skóry
(alergiczne i zakaźne)
zapalenie migdałków
nowotwory i stany po ich usunięciu
zaawansowana miażdżyca naczyń
stany gorączkowe
wysokie nadciśnienie tętnicze
świeże usunięcie zęba
zmiany ropne okołozębowe,
nadczynność tarczycy
trądzik różowaty w stanie zaostrzenia
ciąża zagrożona
Cennik
MASAŻ KOBIDO
250 zł
Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegi
Fale radiowe
Infuzja tlenowa OXYLAB
Masaż KOBIDO
Mezoterapia mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa
Retibooster (zabieg z retinolem)
Thermolifting
Zabieg rozświetlający z witaminą C
Zabiegi Thalgo

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Wybierz Problem

  Wiadomośc

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu

   Wybierz Problem

   Wiadomośc