Facebook
Instagram
Sztuka Piękna Zabiegi Modelowanie sylwetki
Zabiegi
Endermologia Laser Shape

Zabiegi urządzeniem LASER SHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda walki z cellulitem, tkanką tłuszczową oraz spadkiem jędrności skóry twarzy i ciała. To niechirurgiczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne gołym okiem rezultaty bez znieczulenia i rekonwalescencji.

Do tej pory ciężko było znaleźć rozwiązanie zarówno na nadmiar centymetrów, brak jędrności ciała i cellulit. LASER SHAPE łączy w sobie wszystko, co spowoduje, że figura nie pozostawi nic do życzenia. Dodatkowo, zabiegi są zupełnie bezbolesne, a efekty potwierdzone badaniami klinicznymi. Stopniowa poprawa obszaru na którym był wykonany zabieg jest już widoczna po pierwszym zabiegu – powierzchnia skóry jest gładsza, jędrniejsza i milsza w dotyku. LASER SHAPE pozwala w krótkim czasie zlikwidować cellulit jednocześnie przywracając jędrną, zdrową skórę oraz zmniejszyć obwody ciała (np. bioder czy pasa) o kilka centymetrów.

Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne.

Jak Działa Laser Shape?

LASER SHAPE działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje cztery najnowocześniejsze technologie. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz modelowania struktury ciała dając spektakularne efekty.

LASER SHAPE wykorzystuje działanie:

Lasera biostymulującego IRL:

Działa w płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm; zmniejszając opór skóry przygotowuje ją do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych)

RF bipolarnych fal radiowych:

Działają na głębokie warstwy skóry i podnoszą temperaturę w tkankach (do około 42 C na głębokości do 2 cm), dzięki czemu odbudowują się włókna kolaganu i elastyny. Dodatkowo niwelują adipocyty (komórki tłuszczowe) z nagromadzonych miejsc. Aktywowane są procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych (czyli aktywuje rozpad trójglicerydu w tkance tłuszczowej na kwas tłuszczowy i glicerol, które uwalniane są do krwioobiegu).

Masażu podciśnieniowego vacuum

Zassanie fałdu skóry powoduje wyciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody, a podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany fałd skóry była największa w tkance tłuszczowej. Masaż podciśnieniowy vacuum poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej i zapewnia zwiększoną dawkę tlenu, który niezbędny jest do spalania tłuszczu oraz redukcji cellulitu; zwiększa także głębokość przenikania prądu RF oraz lasera IR.

Masażu mechanicznego rolkami napinającymi

Ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny, dzięki czemu usprawniany jest proce usuwania toksyn z organizmu oraz przyspieszane są procesy metabolizmu, które prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.

Aparatura ta posiada dwie głowice przeznaczone do zabiegów na ciało. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w których zastosowano najnowsze technologie. Głowice te wykorzystują synergiczne połączenie RF, lasera IR oraz masażu zarówno mechanicznego, jak i podciśnieniowego. Wszystkie te parametry zastosowane w głowicach działają niezwykle szybko, ale jednocześnie bardzo precyzyjnie.

Rewelacyjne efekty przy zastosowaniu zaledwie jednego zabiegu w tygodniu!
Bezbolesna i bezpieczna metoda modelowania sylwetki

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabiegi LASER SHAPE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych ciała i twarzy bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi LASER SHAPE można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta szybko osiągając pożądane efekty.

Zalety Zabiegów Laser Shape:

UJĘDRNIENIE SKÓRY ORAZ REDUKCJA ZMARSZCZEK

Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głębokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

MODELOWANIE SYLWETKI

Działanie fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej I wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyspiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Podczerwień wzmacnia elastyczność skóry, chroni naskórek, a także rozgrzewa tkankę tłuszczowa pod powierzchnia skory. Specjalna pompa oraz wałek wpływają na krążenie krwi i przyśpieszają metabolizm tłuszczu.

REDUKCJA CELLULITU

Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

Cennik
Pojedynczy zabieg
150 zł
W serii 6 zabiegów
750 zł (1 zabieg gratis)
W serii 10 zabiegów
1500 zł (3 zabiegi gratis)
Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegi
Bandaże Arosha
Endermologia Laser Shape
Radiofrekwencja mikroigłowa

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Wybierz Problem

  Wiadomośc

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu

   Wybierz Problem

   Wiadomośc