Facebook
Instagram
Sztuka Piękna Zabiegi Skóra sucha
Zabiegi
Infuzja tlenowa OXYLAB

Zabieg infuzja tlenowa to doskonały sposób na ujędrnienie, uelastycznienie i poprawę owalu twarzy.

Wskazania do zastosowania zabiegu

Infuzja tlenowa może być stosowana w przypadku problemów estetycznych w takich partiach ciała jak twarz, szyja i dekolt.

Zabieg łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum zawierającym kwas hialuronowy (niskocząsteczkowy, który przenika do głębszych warstw skóry oraz wielkocząsteczkowy, który wiąże wilgoć z otoczenia) i składniki aktywne. Zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością. Natychmiastowo regeneruje i liftinguje skórę, wypełniając zmarszczki i wygładzając powierzchnię skóry.

Doskonale sprawdzi się jako zabieg stosowane przed ważną uroczystością, dlatego określany jest przez wielu jako zabieg bankietowy. Głównie dlatego, że jego efekty widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu.

Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz gwarantuje pacjentowi relaks i odprężenie.

Infuzja tlenowa – przebieg zabiegu

Sam zabieg składa się z kilku etapów, z których każdy ma wyjątkowe znaczenie dla jego skuteczności. Najpierw skóra jest dokładnie oczyszczana. Następnie specjalista dokładnie ocenia stan i kondycję skóry, by jak najlepiej dobrać składniki wykorzystywane podczas zabiegu. Kolejny etap zabiegu to głęboki peeling twarzy, który nie tylko rozjaśnia i wygładza skórę, ale również przygotowuje ją do lepszej absorpcji preparatu. Następnie na skórę aplikowane jest serum, bogate w witaminy i antyoksydanty. Uzupełnieniem procesu infuzji są takie kosmetyki jak m.in. żel nawadniający oraz krem wiążący wilgoć. Na sam koniec pacjent otrzymuje informacje na temat indywidualnej domowej pielęgnacji.

Zabieg infuzji tlenowej trwa ok. 60 minut.

Cennik
Twarz i szyja
250 zł
Twarz, szyja, dekolt
290 zł
Jako dodatek do zabiegu
100-150 zł


Galeria
Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegi
Infuzja tlenowa OXYLAB
Mezoterapia mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa
Thermolifting
Zabieg rozświetlający z witaminą C
Zabiegi Thalgo

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Wybierz Problem

  Wiadomośc

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu

   Wybierz Problem

   Wiadomośc