Facebook
Instagram
Sztuka Piękna Zabiegi Skóra tłusta trądzik
Zabiegi
Oczyszczanie wodorowe

NA CZYM POLEGA ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO ?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Zabieg jest wieloetapowy, a jego działanie jest wielozadaniowe.

Jego podstawą jest dokładne:

oczyszczanie skóry,
złuszczanie,
nawilżanie oraz
działanie przeciwstarzeniowe.
Pierwszym etapem jest oczyszczanie wodorowe. Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.
Etap drugi to hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokiem ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
Etapem trzecim zabiegu jest infuzja jonowa. Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomaist działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włokien kolagenu i elastyny.

EFEKTY POZABIEGOWE

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głebokiego nawilżenia i liftingu. System pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Oczyszczanie skóry
Głębokie nawilżanie
Eliminacja wolnych rodników
Lifting i wygładzenie

Badania wykazały, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina C, czy nawet koenzym Q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

CO SIĘ ODCZUWA PODCZAS ZABIEGU?

Podczas zabiegu odczuwa się delikatne i przyjemne ruchy głowicy, która wypuszcza z siebie strumień wody. Woda przesycona wodorem jest natychmiast zasysana z zanieczyszczeniami, dzięki czemu zabieg jest bardzo komfortowy.

JAK CZĘSTO WYKONUJE SIĘ ZABIEG?

Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, w celu oczyszczenia skóry i złuszczenia naskórka. Zabiegi także można wykonać w serii co 10-14 dni w celu działania bardziej głębokiego oraz jako przygotowanie do innych zabiegów.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest opryszka wirusowej, aktywne zmiany trądzikowe, trądziek różowaty, a także zmiany chorobowe skóry.

Cennik
OCZYSZCZANIE WODOROWE PODSTAWOWY
TWARZ+SZYJA
180 zł
TWARZ+SZYJA+DEKOLT
210 zł
OCZYSZCZANIE WODOROWE PREMIUM
TWARZ+SZYJA
220 zł
TWARZ+SZYJA+DEKOLT
280 zł
Sztuka Piękna
Zobacz inne zabiegi
Infuzja tlenowa OXYLAB
Mezoterapia mikroigłowa
Mikrodermabrazja
Oczyszczanie manualne
Oczyszczanie wodorowe
Peelingi medyczne
Radiofrekwencja mikroigłowa

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Wybierz Problem

  Wiadomośc

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu

   Wybierz Problem

   Wiadomośc